DISCLAIMER

Strona CubeCode.pl jest dedykowana tematyce technologiczno-elektronicznej. Zawiera wiele artykułów i poradników dotyczących programowania, projektowania elektroniki oraz tworzenia aplikacji mobilnych. Na stronie znajdują się również recenzje najnowszych gadżetów elektronicznych oraz testy sprzętu komputerowego.

Wszystkie treści zamieszczone na stronie CubeCode.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią porad prawnych, medycznych ani finansowych. Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych na stronie.

Wszelkie prawa autorskie do treści zamieszczonych na stronie CubeCode.pl należą do autorów i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, reprodukowanie lub dystrybucja treści bez zgody autorów jest zabronione.

Strona CubeCode.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone na zewnętrznych stronach, do których linki znajdują się na stronie.

Użytkowanie strony CubeCode.pl jest dobrowolne i odbywa się na własne ryzyko. Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe z użytkowania strony.